Zeno Mobilya

Hakkında

Hakkımızda

HAKKIMIZDA 1998 yılında Antakya'da Sn. Kemal Güven ve 3 kardeşi ile birlikte 150 metrekarelik küçük bir atölyede mobilya sektörüne adım atıldı. 2000 yılında şirketleşme çalışmalarımızı tamamlayarak Antakya Sanayi Sitesi'ndeki şu anda çalışmalarımızı sürdürdüğümüz 5.000 m²’ lik yerimize geçtik. 2009 yılında İSO belgesi alarak kurumsallaşma çalışmalarına hız verdik. 2004 yılında “ZENO” ve 2010 yılında da “BENNA” markalarını tescil ettirerek markalaşmayı tamamladık. 2005 yılında ilk ihracatımızı Irak’ a yaptık. Hatay'da 4 ayrı mağazamızla toplam 5.000 m² alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Yaşam odalarında modern koltuklar, klasik takımlar, maxi takımlari, kanepeler, yaylı yatak ve baza üretiminde çizgimizi sürekli yenileyerek üretimimize devam ediyoruz. Çağın gerektirdiği şekilde modern ve farklı çizgiler yaratarak üretimlerimizi sürdürüyoruz. Türkiye’de ve yurtdışında marka olma yolunda çalışmalarımız devam ediyor. Hedefimiz kalite çıtamızı her geçen gün daha yukarıya çıkartmak ve ilkleri başarmak.

Kalite Politikamız

"İlerlemeniz durursa, iyi olamazsınız"
İlkesinden yola çıkarak;
Sürekli geleceğe yatırım yaparak insanların yaşam sağlığını düşünere , insanların rahat,mutlu bir yaşam sürebileceği mobilyaları (koltuk,kanape,yatak,baza) üretmek. Hatay genelinde ve geniş çaplı olarak Türkiye'de ilkleri uygulayarak sektörde lider olmak bir numaralı politikamızdır.
Kemal Güven | Yönetim Kurulu Başkanı

Vizyon

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan, ürün geliştirmede sürekli özgünü yaratan, çağdaş bir insan kaynakları politikası izleyen, çalışanları, müşteri ve tedarikçileri ile bütünleşmeyi amaçlayan topluma faydalı olabilecek sosyal boyutlu organizasyon faaliyetlerinde bulunan, uluslararası kalite standart ve imajına sahip, ihracat ağırlıklı çalışmalarımızla Türkiye'ye döviz girdisi kazandırmak ve yaptığımız yatırımlarla işgücü anlamında geniş istihdam avantajları yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunan bir şirket yapısı ile yurtiçinde ve yurtdışında lider bir firma olmaktır.

Misyon

• Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her kesimden tüketici beklentilerine cevap vermek
• Bu beklentileri karşılarken; kullanılan modern teknoloji ile, kaliteden ödün vermeden, kalitesi fiyatları ile uyumlu, konforlu, rahat, estetik ve fonksiyonel mükemmellikle tüketicilerin bütçelerine uygun ödeme kolaylıkları sağlayarak, çevreye zarar vermeyen doğa dostu malzemelerle oturma grupları, yatak, baza ürünleri üretmek ve bu üretimlerle ilgili her türlü satış öncesi ve sonrası hizmetleri sunmak
• Sürekli iyileştirmeyi ilke edinerek müşteri beklentilerini aşan kaliteli ürün ve hizmet sunmak
• Rekabetçi üstünlüğü mevcut değerlerimize bağlı kalarak sağlamak
• Modern yönetim sistemlerini benimsemek ve uygulamak

Evinizin dekorunun şıklığını kullandığınız mobilyalar ile tamamlayın

Kalite Şıklık Konfor olmazsa olmazınız ise Zeno Mobilya tam evinize göre